Rowery

ROWER

W naszym wrocławskim warsztacie tworzymy rowery, ramy rowerowe i frame set na wymiar. Jesteśmy rowerowymi krawcami – u nas zamówisz i wykonasz w pełni personalizowany rower. Będąc rowerowymi pasjonatami, wiemy, że gotowe rowery ze sklepowych półek, często nie spełniają rowerowych marzeń i są słabo dopasowane do naszych potrzeb, wymiarów czy gustów.

 

Budując rowery na zamówienie dbamy o każdy detal. Cały proces rozpoczyna się od uzgodnienia wszystkich szczegółów, a następnie od wykonania projektu roweru / ramy rowerowej / frame set; później czas na lutowanie stalowych rur Columbus, malowanie w Dreamoworkers, złożenie roweru i jego testowanie.

 

Nie ważne czy szukasz miejskiego ścigacza na pasku Carbon Gates, gravela do katowania na bezdrożach, szosy pod 9 barów, ostrego koła dla maniaków kręcenia czy też nie masz pojęcia o rowerach. Hultaj jest dla Ciebie!

 

Nasze customowe rowery powstają ręcznie we wrocławskiej manufakturze. Budujemy rowery z najlepszych materiałów – stali Columbus i karbonowych komponentów oraz części od Shimano, Sram, DEDA, Miche, DT, Mavic, Schwalbe, Continental, Carbon Gates, Pinion, Rock Shox.

Skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy Cię przez cały proces tworzenia roweru na zamówienie: dobór geometrii (bike fitting) i komponentów, malowanie, funkcjonalność roweru.

Stalowy gravel na zamówienie to idealny rower niezależnie czy jedziesz do pracy, na szybki wypad do lasu, czy właśnie uczestniczysz w ultradystansowym górskim wyścigu.

Każdą ramę budujemy ręcznie z najlepszych rur od Columbusa we Wrocławiu. Geometrię wybierzesz sam, więc nie musisz się martwić czy rower będzie pasował. Komponenty również dobierzemy według Twojego życzenia.

Rower w czystej formie, do którego mamy ogromny sentyment. Ma wiele form i geometrii, od klasycznej torowej, przez kurierskiego „miejskiego szczura” po wersje szutrową. My zbudowaliśmy je wszystkie! Jeżeli marzy Ci się powrót do korzeni to na pewno pomożemy.

Budując nasze miejskie rowery wychodzimy z założenia, że musi być on funkcjonalny i lekki. Mamy dosyć rozpadających się rowerów o wadze czołgu, których nie da się wnieść po schodach do domu. Jako napęd używamy najczęściej odpornego na pogodę paska Carbon Gates w połączeniu z wielobiegową piastą Shimano Alfine. Zapewnia to wytrzymałość oraz niezawodność, tak ważną  przy całorocznej jeździe.

Do it your self! (DIY), czyli zrób to sam. Tworzymy frame sety (rama + widelec) na zamówienie i szyte na miarę. Frame set to szkielet całego roweru, który decyduje o wygodzie, funkcjonalności i długowieczności roweru. Nasze ramy wykonujemy z wysokogatunkowej, dedykowanej stali od włoskiego producenta Columbusa, a nie na topornych i ciężkich gazrurkach. Stalowa rama poniżej 2 kg – to u nas standard 

Scroll to Top