Rower na zamówienie

Różne ujęcia ramy stalowej, rowerowej piniona.

STALOWY ROWER NA ZAMÓWIENIE

Zamów customowy rower Hultaj i nie ograniczaj się do seryjnych rowerów ze sklepowej półki. Wykonujemy personalizowane rowery, ramy rowerowe Cr-Mo i frame set Cr-Mo – dowolna geometria, wymiary, malowanie i komponenty. Nasze projekty charakteryzują się niską wagą, bardzo dużym komfortem i idealnym dopasowaniem. Każdy stalowy rower na zamówienie to inna historia, każdy wykonany jest ręcznie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

Pracujemy na najlepszych rurkach od Columbusa (Columbus ZONA, Columbus XCr, Columbus Spirit, Columbus SL, Columbus Life, Columbus Max, Columbus Cromor), Dedacciai i Reynolds, a rama rowerowa jest w 100% wykonywana ręcznie w naszym  warsztacie. Dzięki topowym narzędziom uzyskujemy wysoką precyzję wykonania i wyjątkową estetykę.

Specjalizujemy się w budowaniu rowerów (ale nie tylko): gravel, szosa (rower szosowy), rowery miejskie, rowery wyprawowe, rowery z napędem Pinion i Carbon Gates,  ostre koło i single speed.

Wszystkie rowery malowane są w lakierni Dreamworkers

Proces powstawania roweru jest bardzo prost!

Proces budowania ramy rowerowej na zamówienie

Każdy projekt budowy ramy rowerowej zaczyna się od pomysłu. W jednym przypadku będzie to ogólny zarys, w innym szczegółowa koncepcja. Na samym początku musimy ustalić jak użytkowana będzie rama, poznać wagę i parametry użytkownika oraz ustalić standardy użyte w ramie takie jak rodzaj użytych rur (Columbus, Reynolds, Dedacciai), haków, mufy suportu, główki ramy itd.

Następnie trzeba dostosować rozmiar i geometrię ramy do użytkownika i stylu jego jazdy. Tutaj mamy opcję bike sizingu/bike fittingu lub stworzenia geometrii na podstawie obecnego roweru i danych przesyłanych przez użytkownika. Na tej podstawie powstaje projekt, który jest podstawą przyszłej ramy. Na końcu ustalamy wygląd, malowanie, a także w przypadku całego roweru wybieramy komponenty.

1, 2, 3, start!

Ręka odliczająca, pokazująca jedn palec.

Jeżeli marzy Ci się Hultaj, skontaktuj się! Ustalimy wszystkie szczegóły

Dłoń pokazująca liczbę dwa, na czerwonym tle

Po wpłaceniu zaliczki i zatwierdzeniu projektu przystępujemy do realizacji

Ręka na czerwonym tle pokazująca cyfrę trzy

Gotowy rower odbierasz po wpłacie pozostałej kwoty

Scroll to Top