kim jesteśmy? rowerowymi hultajami; co robimy? budujemy rowery na indywidualne zamówienie – od projektu, przez wykonanie ramy i malowanie, po gotowy produkt; co jeszcze robimy? w naszym warsztacie naprawiamy bicykle wszelkiej maści i wkładamy nos w różne rowerowe sprawy; po co to robimy? bo zgadzamy się z naszym sąsiadem “rower to jest to”!; czego nie robimy? nie odwalamy maniany.

folo_2

Najmniej utytułowany z naszej grupy. Za młodu chciał budować gitary elektryczne, chęć tą skutecznie stłamsił przymus edukacyjny. Będąc dorosłym ze zdziwieniem odkrył, że jeżeli chcesz coś robić, to właściwie możesz i dziś spełnia swe młodzieńcze zapędy rzemieślnicze. Odpowiada za projektowanie i budowanie naszych ram i rowerów.

folo
Kolaż zdjęć z czerwoną typografią.
Wydarty skrawek papieru z napisem kola.

Najbardziej utytułowany w naszej grupie, czego dowodem jest ponad tuzin plastikowych pucharów. We Wrocławiu zna wszystkich i wszyscy znają jego. Jest jednym z legendarnych założycieli Wrostro. U nas odpowiada za serwis, a ponad dekada jego doświadczenia za jakość naprawianych rowerów.

kret_2

Człowiek wielu talentów, profesji i tajemnic. Rowerem zjeździł pół świata lub więcej. Ostrym kołem zdobył Pradziada (najwyższy szczyt Wysokiego Jesionika) mimo naszego powątpiewania. Odpowiada za to, żebyśmy się nie pozabijali nawzajem (o co czasami nietrudno), w czym jak dotąd odnosi spektakularne sukcesy. Kibicujemy‚ żeby tak pozostało.

kret
kot
kot_2

Chciała napisać Lorem Ipsum, dlatego piszemy za nią. Hultaj jest kobietą, a odcisk palca Kota widać (dosłownie) w każdym aspekcie naszej działalności. Jako graficzny wyjadacz z wieloletnim doświadczeniem pilnuje żebyśmy, nie byli tylko chaotyczną grupą podstarzałych, brodatych hipsterów.

slider
Scroll to Top