O NAS

Pedałujemy od zawsze: dla przyjemności, w pracy jako kurierzy, w czasie wielomiesięcznych podróży, na co dzień i niezależnie od pogody przez cały rok, w miejskiej dżungli i na otwartej przestrzeni. Cel i okoliczności nie mają znaczenia, ważne żeby kręcić. Zajechane rowery, dziesiątki tysięcy kilometrów, lata doświadczeń.

Budujemy własne rowery, naprawiamy wszystko co ma dwa kółka, służymy radą i wspieramy bicyklową rewolucję - tyłki na siodełka, samochody na szrot!

Tworzymy tylko takie rowery, na których sami chcielibyśmy jeździć: estetyka oparta na sile prostoty i niebanalnej geometrii, niezawodność, funkcjonalność i niska waga. Zreperujemy każdą usterkę, dobierzemy najlepsze komponenty, zadbamy o wygodę, bezpieczeństwo i twój sznyt.

W Hultaju staramy się ograniczać azjatycką powódź i szukać alternatyw, wspierając polskie „rzemiosło” i produkcję, im bardziej „garażowa” tym lepsza. Nie interesuje nas masówka, „taśmowość” i powtarzalność, chcemy wytwarzać. Przed nami kręta droga i kocie łby, ale cel jest jasny – chcemy być rzemieślnikami, rowerowymi lutnikami, którzy spawają, gną i wytwarzają.